Майстерне втілення образу несамовитого режисера!

 «FORTUNA FEST 2020» – це міжнародний фестиваль аматорських театрів, започаткований у м. Черкаси 2015-го року, на честь видатного українського актора Богдана Ступки. Одна з фундаментальних цілей заходу – надати змогу акторам-початківцям реалізувати себе на сцені, сприяти розвиткові творчої особистості та її професійному становленню, що і довів Дмитро, оригінально зігравши режисера у виставі «Лялька в кишені».

Фестиваль проходив три дні і подарував театралам незабутні враження, хвилювання, можливість не лише представити власний талант, але й побачити спектаклі конкурсантів з різних куточків всієї України і світу, та поспілкуватись із ними за лаштунками. Як запевнив Дмитро, це видовище, яке дійсно може змінити світобачення і по-справжньому надихнути!

Програма театрального фесту, крім показу вистав, передбачала ще чимало цікавинок. Упродовж «FORTUNA FEST» на конкурсантів чекали змістовні зустрічі, різноманітні майстер-класи з вокалу та фехтування, участь у захоплюючих театральних батлах.

«Фестиваль – це справжній азарт, неймовірна подія, жива історія! Якщо приїдеш туди хоч раз, мріятимеш потрапити знову!» – поділився думкою студент.

Творчими наставниками Дмитра Короленка були майстри театрального мистецтва, викладачі-практики факультету сценічного мистецтва Університету культури Анатолій Тихомиров та Крістіна Чорна. Вони допомагали акторові працювати над роллю режисера, віднайти потрібні емоції та розкрити «зерно» образу, його унікальні риси характеру, що тримають і підкорюють глядача.

«Я щиро вдячний своїм викладачам. Роль несамовитого режисера стала для мене відкриттям, навчила бути уважним до деталей, дивитись на себе збоку, і це круто. Але потрібно повертатись до навчання і продовжувати опановувати мою улюблену акторську професію», – наголосив Дмитро.

Джерело: http://knukim.edu.ua

Відгуки (0)

Рейтинг 0 з 5. Голосів: 0
Ще немає відгуків

Залиште ваші відгуки

  1. Залиште відгук як гість.
Rate this post:
0 Симолів
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
Введіть текст, що на малюнку нижче.