КРИТЕРІЇ ВСТУПУ ДО УКРАЇНСЬКО-АМЕРИКАНСЬКОГО УНІВЕРСИТЕТУ КОНКОРДІЯ

На навчання до Українсько-американського університету Конкордія  приймаються  громадяни України, іноземці, а також особи без громадянства, які проживають на території України на законних підставах, мають відповідний освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень та виявили бажання здобути вищу освіту. Вступники мають показати відповідні знання англійської мови за результатами тесту запропонованому в Українсько-американському університеті Конкордія  (чи еквівалента тесту з англійської мови – TOEFL або інші).

Вступники, які не набрали необхідної кількості балів, можуть пройти курси англійської мови при Українсько-американському університеті Конкордія, щоб досягти необхідного мовного рівня. Заняття в університеті проводяться з урахуванням того, що студенти володіють певними мовними знаннями.

Пільги при вступі та знижки в оплаті за навчання мають переможці та призери Всеукраїнської  Олімпіади з ділової англійської мови, яка проходить навесні ( березень – квітень) в  Українсько-американському університеті Конкордія, та випускники нашої школи англійської мови.

Вступники подають результати зовнішнього незалежного тестування за 2017, 2018 та 2019 роки, крім оцінок з англійської, французької, німецької та іспанської мов. Оцінки з англійської, французької, німецької та іспанської мов приймаються лише із сертифікатів ЗНО 2018 та 2019 років.

ВІДВІДУВАННЯ УКРАЇНСЬКО-АМЕРИКАНСЬКОГО УНІВЕРСИТЕТУ КОНКОРДІЯ

Якщо ви зацікавилися нашим  закладом вищої освіти, зверніться за більш детальною інформацією до адміністрації Українсько-американського університету Конкордія  для узгодження дати відвідування. Вам запропонують ознайомчу екскурсію, підбір відео- та друкованої інформації про інститут.

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ

Приймальна комісія працює щодня з 9-00 до 18-00
(у суботу та неділю з 10-00 до 16-00)
за адресою:

м. Київ, вул. Тургенєвська, 8-14
кім. 1-4, приймальна комісія
тел.: (+380 44) 236-19-16; 236-19-49;
тел./факс: (+380 44) 486-06-66

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
www.concordia.edu.ua

У приймальні комісії Ви можете дізнатися про:

  • умови прийому до закладів вищої освіти України та правила прийому до інституту в поточному році;
  • перелік конкурсних предметів і програми вступних випробувань за всіма ступенями;
  • характеристики напрямів професійних спрямувань, спеціальностей та спеціалізації всіх ступенів;
  • план прийому на ту чи іншу спеціальність у поточному році;
  • розклад вступних випробувань;
  • порядок переведення, поновлення в інституті;
  • та іншу різноманітну інформацію, яка Вас цікавить.

Провадження освітньої діяльності в Українсько-американському університеті Конкордія здійснюється відповідно до ліцензії Міністерства освіти і науки України. Яка розташована на сайті МОН.

Правила прийому розроблені Приймальною комісією Приватного вищого навчального закладу-інституту «Українсько-американський університет Конкордія» відповідно до Умов прийому на навчання до вищих навчальних закладів України в 2019 році, затверджених наказом Міністерства освіти і науки України від 11 жовтня 2018 року № 1096 та зареєстрованих у Міністерстві юстиції України  21 грудня 2018 року за  № 1456/32908.

Джерело: https://www.concordia.edu.ua

Відгуки (0)

Рейтинг 0 з 5. Голосів: 0
Ще немає відгуків

Залиште ваші відгуки

  1. Залиште відгук як гість.
Rate this post:
0 Симолів
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
Введіть текст, що на малюнку нижче.