Гідне визнання педагога

28 серпня 2019 року директора Політехнічного технікуму Конотопського інституту Сумського державного університету Гребеник Тетяну Вікторівну було нагороджено Сумською обласною премією імені А.С. Макаренка у номінації «Діяльність педагогів у галузі вищої освіти» за значні успіхи в навчальній, науково-методичній та науково-дослідній роботі, впровадження сучасних методів навчання і виховання студентської молоді. 

Сумська обласна премія імені А.С.Макаренка – це визнання системної кропіткої щоденної роботи всього монолітного колективу працівників та студентів Політехнічного технікуму КІСумДУ. 
Зусилля політехівців направлені на розбудову технікуму шляхом впровадження випереджаючих технологій як основної ланки у підготовці кадрів, освітнього та культурного середовища регіону, корпоративної культури технікуму, успішність якого забезпечена завдяки пріоритетності навчальної складової, упровадженню інноваційних форм та методів позанавчальної діяльності, покращення матеріальної бази, зміцнення кадрового потенціалу та управлінського менеджменту закладу.
Результативність діяльності є результатом колективних зусиль усіх працівників технікуму, студентів та їх батьків; здорового психологічного клімату; колегіальності управління.
Майбутнє технікуму:
- у збереженні своєї ідентичності у структурі СумДУ як закладу зі славною історією, високим рівнем знань і глибокими традиціями;
- у відкритті нових спеціальностей ,
- у поєднанні стійких демократичних традицій управління із вимогливістю і відповідальністю за справу;
- у застосуванні сучасних технологій навчання, модернізації лабораторного обладнання, відповідності рівню світових вимог;
- у формуванні кадрового резерву з метою забезпечення бази для створення коледжу європейського зразка.

кккапрорпо

Джерело: https://kpt.sumdu.edu.ua

Відгуки (0)

Рейтинг 0 з 5. Голосів: 0
Ще немає відгуків

Залиште ваші відгуки

  1. Залиште відгук як гість.
Rate this post:
0 Симолів
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
Введіть текст, що на малюнку нижче.