Тетяну Гребеник та Олександра Приходька номінували як кращих викладачів очима студентів

Це відбулося в рамках підведення підсумків системного оцінювання якості освіти, яке проводиться серед студентів усіх підрозділів Сумського державного університету. Варто відзначити, що питання якості викладання навчальних дисциплін у СумДу завжди було й залишається на високому рівні. Щосеместрово студентська молодь через персональний електронний кабінет дає оцінку всім своїм  викладачам. Система оцінювання побудована таким чином, що вплинути на результат не можуть сторонні особи. Перелік питань анкетування досить великий. Зокрема, студенти повідомляють такі дані: наявність хабарництва серед  викладачів, пунктуальність у відвідування занять, якість їхнього викладання, використання інтерактивних засобів та інтернет-технологій, прозорість оцінювання, толерантність тощо.

Не зважаючи на те, що конкурс «Кращий викладач очима студентів» проводиться в СумДУ вже декілька років підряд, дипломами викладачів-переможців цьогоріч нагородили вперше. Від Класичного фахового коледжу диплом І ступеня отримала його директорка Тетяна Гребеник, ІІ ступеня – викладач Олександр Приходько. Оцінювали педагогів студенти Конотопського інституту СумДУ, де вони є викладачами-сумісниками.

Дипломи різних ступенів отримали й вісім викладачів безпосередньо інституту, серед яких і його директор Віталій Бібик.

Вітаємо дипломантів з відзнакою і бажаємо тримати планку якості надання освіти завжди високою, постійно вдосконалювати свою педагогічну майстерність та залишатися взірцем для своїх студентів.

Джерело: https://kpt.sumdu.edu.ua

Відгуки (0)

Рейтинг 0 з 5. Голосів: 0
Ще немає відгуків

Залиште ваші відгуки

  1. Залиште відгук як гість.
Rate this post:
0 Симолів
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
Введіть текст, що на малюнку нижче.