ДонДУУ створює відкритий освітній простір для студентів в Маріуполі

 

 

Донецький державний університет управління продовжує розвивати свою інфраструктуру в Маріуполі в якості ВНЗ переселенця. Навчальний заклад бере участь в ряді великих міжнародних проектів, в рамках яких забезпечується фінансування оновлення інфраструктури та створення так званого відкритого освітнього простору для студентів та викладацького складу університету.

 

 

Реконструкція старих та будівництво нових корпусів

 

 

Вищий навчальний заклад всерйоз налаштований стати одним з кращих в Маріуполі. Во всякому разї, на це вказують амбітні проекти модернізації інфраструктури ВНЗ. Уже зараз ДонДУУ завершує масштабні ремонтні роботи по реконструкції декількох навчальних корпусів для проведення ефективних навчальних занять зі студентами. Особливу увагу в ході реалізації проекту було приділено підвищенню комфортності умов для учнів і створення ефективного навчального середовища. У пріоритеті - комфорт не тільки для студентів, а й для всіх викладачів ВНЗ. Організатори масштабної реконструкції збираються перетворити Донецький державний університет управління до вищого навчального закладу нового покоління з найкращими умовами для навчання і всебічного розвитку студентів. Тут крім найсучасніших аудиторій і лабораторних класів, є вся необхідна соціальна інфраструктура для студентів та викладацького складу. Зокрема, це спортивні зали, студентський клуб для дозвілля, зона для коворкінгу і багато іншого.

 

 

 

 

Ще більше можливостей для студентів і викладачів

 

 

Після закінчення масштабного проекту реконструкції навчального закладу на його базі буде створено відкрите середовище для всебічного розвитку здібностей студентів. Це не тільки найсучасніша база для навчання обраними спеціальностями, а й безліч можливостей для розвитку творчих здібностей, комунікативних навичок, можливостей самовираження у відповідності зі своїми природними талантами і вміннями. Успішна реалізація проекту зі створення відкритого освітнього простору обіцяє, що вже в самому найближчому майбутньому студенти і викладачі ВНЗ отримають багато нових унікальних можливостей для творчої та спортивної самореалізації і саморозвитку. Зокрема, на території студентського містечка планується створення Центру лідерства, Центру екологічної освіти, декількох сучасно обладнаних спортивних залів і багато інших об’єктїв. Дізнатися більше про проект модернізації навчального закладу і хїд його реалізації можна на офіційному сайті dsum.edu.ua.

 

Джерело: http://osvitavukraini.com

Відгуки (0)

Рейтинг 0 з 5. Голосів: 0
Ще немає відгуків

Залиште ваші відгуки

  1. Залиште відгук як гість.
Rate this post:
0 Симолів
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
Введіть текст, що на малюнку нижче.