Декан факультету №3 Степан Гнатюк відповів на актуальні питання майбутніх вступників

Представник ЛьвДУВС зазначив, що факультет складається із трьох кафедр: адміністративного права та адміністративного процесу, тактико-спеціальної підготовки та соціальних дисциплін.

«Після завершення навчання наші випускники можуть працювати у підрозділах ювенальної превенції, стати дільничними офіцерами поліції або ж патрульними», - відзначив очільник факультету.

Степан Гнатюк детально описав, яким чином відбувається подача документів на навчання за державним замовленням.

 

«Спершу ви повинні заповнити анкету, що розміщена на сайті osvita.np.gov.ua. В ній ви зазначаєте свої особисті дані, вибираєте заклад освіти та спеціальність, на якій бажаєте навчатися. Після цього на вашу електронну скриньку приходить лист про те, що ваша анкета успішно збережена, а також бланки документів. Вам потрібно буде їх заповнити та подати до сектору відбору кадрового підрозділу Головного управління Національної поліції за місцем вашого проживання», - пояснив Степан Гнатюк.

Він додав, що наступні етапи вступу на факультет – це проходження медичного обстеження та формування особової справи.

Представник вишу розповів, що на факультеті діє програма «2 роки курсант – 1 рік слухач», учасники якої після другого курсу розпочинають службу у практичних підрозділах поліції, а навчання продовжують заочно.

Аби стати курсантом факультету №3, необхідні сертифікати ЗНО з української мови та історії України. Крім цього, вступники складають ще два випробування – іспит з фізичної підготовки та творчий конкурс.

«Визначення рівня фізичної підготовленості відбувається на території університету, - продовжує Степан Гнатюк. - Ви складаєте декілька нормативів – це комплексна силова вправа, а також біг 100 м і 1 км».

Декан факультету підкреслив, що у виші можна розвиватися всебічно: «В університеті діють наукові та спортивні гуртки, а наші вихованці беруть активну участь у різних змаганнях, тренінгах, конференціях та квестах».

Більше інформації щодо вступу на факультет №3 ви зможете дізнатися на сайті ЛьвДУВС у розділі «Абітурієнту» або за телефоном (032) 261-53-22.

Джерело: https://www.lvduvs.edu.ua/component/k2/item/2000-dekan-fakultetu-3-stepan-hnatiuk-vidpoviv-na-aktualni-pytannia-maibutnikh-vstupnykiv

Відгуки (0)

Рейтинг 0 з 5. Голосів: 0
Ще немає відгуків

Залиште ваші відгуки

  1. Залиште відгук як гість.
Rate this post:
0 Симолів
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
Введіть текст, що на малюнку нижче.