ІНСЦЕНІЗАЦІЯ КАЗОК ВАСИЛЯ СУХОМЛИНСЬКОГО

Студенти факультету соціальної та психологічної освіти спільно з вихованцями ЗОШ № 8 та НВК №24 «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітній навчальний заклад І ступеня»  м.Умань підготували для університетської спільноти цікавий захід – інсценізацію казок видатного педагога-гуманіста Василя Сухомлинського.

Джерело: https://udpu.edu.ua
ІНОЗЕМНИХ СТУДЕНТІВ УДПУ ЗНАЙОМИЛИ З ТВОРЧІСТЮ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА

З нагоди 205 річниці від дня народження Тараса Шевченка для слухачів підготовчого відділення для іноземних громадян, яке функціонує в УДПУ, студентами 34 – 35 групи факультету української філології (куратор – к.ф.н., доцент Олена Дуденко) було проведено виховний захід «Who is Taras Shevchenko?».

Джерело: https://udpu.edu.ua
Фахівці Європейського університету взяли участь у практикумі з теорії та практики застосування основних принципів корпоративної безпеки ведення бізнесу в світі та Україні

12 березня 2019 року декан факультету безпеки підприємств Крайчак Є.В. та декан юридичного факультету Гуріна Д.П. взяли участь у практикумі «Безпека бізнесу. Впровадження ефективної системи корпоративної безпеки бізнесу. Стратегічні напрямки, механізми, шляхи та особливості організації і впровадження», організованому в Торгово-промисловій палаті України за підтримки Асоціації Wireless Ukraine.

Джерело: https://e-u.in.ua

Сторінка 1 із 36