Україна та ПАР розроблять дорожню карту співробітництва у галузі освіти і науки

Сергій Шкарлет підкреслив, що Президент України Володимир Зеленський ставить у пріоритет розвиток освіти і науки України. 

“Наразі МОН розробляє План заходів щодо популяризації можливостей здобуття вищої освіти в Україні для іноземних студентів. Основна мета полягає у підвищенні привабливості національної освіти, впровадження прозорого механізму набору іноземних студентів для здобуття вищої освіти, забезпечення якості надання освітніх послуг закладами вищої освіти”, – наголосив т.в.о. Міністра.

Також Сергій Шкарлет повідомив, що станом на початок 2020 року в Україні навчається понад 80 тис. іноземних студентів зі 158 країн світу, з них – 44 студенти з Південно-Африканської Республіки. Переважна більшість з них навчається на медичних спеціальностях у Харкові, Вінниці, Дніпрі, Києві та Сумах. 

“На моє переконання, укладання двосторонньої угоди відкриє нові можливості для активізації освітніх обмінів студентами та викладачами у рамках взаємного надання державних стипендій”, – зазначив Сергій Шкарлет. 

Сторони обговорили питання напрацювання дорожньої карти для подальшого співробітництва у галузі освіти і науки та укладання угоди про співпрацю.

Т.в.о. Міністра подякував Надзвичайному  і Повноважному Послу за проведену зустріч та висловив впевненість у продовженні ефективного діалогу щодо активізації співробітництва між Україною та ПАР в освітній сфері.

Джерело: https://mon.gov.ua/ua

Відгуки (0)

Рейтинг 0 з 5. Голосів: 0
Ще немає відгуків

Залиште ваші відгуки

  1. Залиште відгук як гість.
Rate this post:
0 Симолів
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
Введіть текст, що на малюнку нижче.