Пожежу в Одесі поки не вдалось ліквідувати. Представник МОН працює в оперативному штабі

Міністр освіти і науки Ганна Новосад та працівники МОН разом з усією країною висловлюють співчуття родині загиблої студентки Ксенії Бабенко та всім постраждалим у страшній пожежі в Одесі. Зараз у лікарнях міста перебувають ще 29 людей. Частина з них - у вкрай важкому стані.

Раніше ми повідомляли, що у пожежі загинула викладач Одеського коледжу економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу Ганна Бородюк. У результаті впізнання тіла родичами ця інформація не підтвердилась. Жінка перебуває в лікарні.  За даними на ранок 5 грудня, єдина загибла наразі - студентка Ксенія Бабенко.

Пожежа охопила приміщення одразу кількох установ: Одеського коледжу економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу, а також Інституту археології, Інституту біології південних морів НАН та Бюро технічної інвентаризації міста.

езвісно зниклими є 14 людей, серед яких і директор Інституту біології південних морів НАН Борис Александров та працівниця Інституту Галина Іванович.

Пожежники борються із вогнем вже добу, але досі пожежу не вдалось ліквідувати. Лише після цього рятувальники зможуть провести розшукові роботи у приміщенні. Очевидно, жертв трагедії може стати більше.

Міністерство освіти і науки України безпосередньо бере участь у роботі оперативного штабу в Одесі. Зараз там перебуває генеральний директор директорату вищої освіти і освіти дорослих МОН Олег Шаров.

О 13:00 5 грудня відбудеться Рада директорів коледжів Одеської області. Під час Ради буде вирішено питання про перенесення навчання студентів Коледжу економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу в інші будівлі. МОН працює над тим, щоб навчальний процес в Коледжі попри страшну трагедію продовжився та учням навчального закладу були забезпечені умови для навчання. 

Джерело: https://mon.gov.ua

Відгуки (0)

Рейтинг 0 з 5. Голосів: 0
Ще немає відгуків

Залиште ваші відгуки

  1. Залиште відгук як гість.
Rate this post:
0 Симолів
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
Введіть текст, що на малюнку нижче.