Понад 65 тис вступників зареєструвалися на «ЗНО в магістратуру» – найбільше тестування проходитимуть у Києві, Харкові, Львові, Одесі

65 414 вступників цього року складатимуть «ЗНО в магістратуру» – усі вони зареєструвалися на єдиний вступний іспит (ЄВІ) з іноземної мови

З них 16 277 осіб також зареєструвалися на єдине фахове вступне випробування (ЄФВВ) з права та правничих компетентностей. Такі дані за підсумками реєстрації, що завершилася 3 червня 2019 року, надає Український центр оцінювання якості освіти.

Найбільше вступників обрали англійську мову – майже 63 тисячі. На другій сходинці німецька – понад 2 тис, далі – французька (403) та іспанська (84).

Найбільше абітурієнтів складатимуть тестування в Києві – майже 17,5 тис осіб. Далі серед найбільш масових ідуть Харків – майже 7,5 тис, Львів – понад 5,5 тис, Одеса та Дніпро – по 4,5 тис осіб. З докладною інформацією щодо кількості учасників на кожному з тестувань в різних містах можна ознайомитись за посиланням.

Вступники реєструвалися в одному з тих вишів, куди планують вступати. Загалом реєстрацію проводили 284 заклади вищої освіти.

Джерело: https://mon.gov.ua

Відгуки (0)

Рейтинг 0 з 5. Голосів: 0
Ще немає відгуків

Залиште ваші відгуки

  1. Залиште відгук як гість.
Rate this post:
0 Симолів
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
Введіть текст, що на малюнку нижче.