НАДУ при Президентові України передана до сфери управління МОН – Указ Президента

Як зазначив очільник МОН Сергій Шкарлет у своєму Telegram-каналі, рішення ухвалене на підставі звернення Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Саме до нього і буде приєднана Академія. 

“Світовий досвід засвідчує, що високоякісна підготовка фахівців здійснюється в класичних дослідницьких багатопрофільних університетах, де поєднані навчання, дослідження, інновації та розвиток людського капіталу. Навчання та вдосконалення кваліфікацій фахівців у галузі публічного управління на базі Університету дасть можливість досягнути суттєвого поліпшення в кадровому забезпеченні органів  державної влади та місцевого самоврядування України”, - підкреслив Сергій Шкарлет.

Він звернув увагу на те, що науковий, науково-педагогічний, педагогічний, освітній потенціал НАДУ, її матеріально-технічна база будуть не лише збережені, а й примножені.

Зазначимо, всі здобувачі вищої освіти та інші особи, які навчаються у НАДУ, продовжать навчання. Вони отримають більші можливості  для опанування знань, оскільки КНУ імені Тараса Шевченка має майже 300 чинних угод із закордонними закладами вищої освіти, науковими установами та міжнародними організаціями, понад 10 програм спільного дипломування з європейськими університетами, у тому числі в галузі управління.

Професійний розвиток представників вищого корпусу державної служби та формування нової політики професійного розвитку фахівців у галузі публічного управління здійснюватиметься із урахуванням вітчизняних і міжнародних практик. 

Джерело: https://mon.gov.ua/ua

Відгуки (0)

Рейтинг 0 з 5. Голосів: 0
Ще немає відгуків

Залиште ваші відгуки

  1. Залиште відгук як гість.
Rate this post:
0 Симолів
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
Введіть текст, що на малюнку нижче.