НА ЧИСЛЕННІ ПРОХАННЯ ГЛЯДАЧІВ В УДПУ ВІДБУВСЯ ПОВТОРНИЙ ПОКАЗ ВИСТАВИ ОРЕСТА ОГОРОДНИКА «БЕЗОДНЯ»

Глядачі, що прийшли на виставу «Безодня» Ореста Огородника, були глибоко зворушені історією про дві сучасні українські родини, яку вдруге майстерно і проникливо розповідали актори Студентського народного театру драми та комедії Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини (режисер-постановник Наталія Алексеєва).

Присутні в залі разом з дійовими особами переживали непрості наслідки антитерористичної операції на Сході України: плакали зі згорьованими батьками за сином, який загинув, тішилися щирим коханням молодих людей, гордилися за щедру землю і працьовитість українців, сприймали уроки старшого покоління. У цій драматичній притчі відтворено непрості людські долі, понівечені війною, порушено низку складних проблем, що стали болючими для кожного українця за останні роки. Як з цим жити далі, як переживати втрату найрідніших людей? Відповіді на ці питання кожному із нас доведеться шукати самостійно.

Талановиту гру акторів було відзначено не лише глядачами, а й членами ректорату. Зокрема, первинна профспілкова організація УДПУ (голова Валентин Хитрук) виділила кожному з них одноразову фінансову винагороду.

Бажаємо режисеру та акторам успішної реалізації нових творчих задумів!

Джерело: https://udpu.edu.ua

Відгуки (0)

Рейтинг 0 з 5. Голосів: 0
Ще немає відгуків

Залиште ваші відгуки

  1. Залиште відгук як гість.
Rate this post:
0 Симолів
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
Введіть текст, що на малюнку нижче.