На Чемпіонаті України з жіночої боротьби студентка ТНПУ здобула золоту медаль

Студентка факультету фізичного виховання Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка Ірина Коляденко здобула перемогу на Чемпіонаті України з жіночої боротьби до 23 років. Він проходив разом із Чемпіонатом України з вільної боротьби.

Учасниками змагання стали понад 300 спортсменів із різних міст країни. Тернопільська спортсменка стала чемпіонкою у ваговій категорії до 65 кг.

“Усі суперниці були доволі кваліфіковані: спочатку два майстри спорту, а у вирішальному поєдинку – майстер спорту міжнародного класу. Ірина впевнено здобула чисту перемогу на «туше» – поклала суперницю на лопатки. А під час нагородження нас очікувала приємна несподіванка – їй вручили ще й персональний приз за найкращу техніку на Чемпіонаті”, – розповів тренер спортсменки Володимир Яременко.

Перемога у цих змаганнях надає Ірині Коляденко право представляти Україну на Чемпіонаті світу серед жінок, який восени відбудеться в Казахстані, та Чемпіонаті світу серед жінок до 23 років, що відбудеться в Угорщині.

Джерело: https://mon.gov.ua

Відгуки (0)

Рейтинг 0 з 5. Голосів: 0
Ще немає відгуків

Залиште ваші відгуки

  1. Залиште відгук як гість.
Rate this post:
0 Симолів
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
Введіть текст, що на малюнку нижче.