Grade Teacher: нова програма для підвищення кваліфікації викладачів англійської мови

 

Grade Teacher —  це розробка працівників Grade Education Centre, компанії, що вже 10 років навчає студентів англійської та вчителів - тому, як її викладати. 2020 року програма отримала офіційне схвалення Міністерства освіти і науки України (лист № 22.1/12-Г-329 від 03.06.2020, лист № 22.1/12-Г-817 від 08.10.2020, лист № 22.1/12-Г-818 від 08.10.2020), що означає, що курси Grade мають таку ж цінність і значимість, як і звичайні, тобто години, проведені за навчанням Grade Teacher, зараховуватимуться викладачам як обов’язкові години підвищення кваліфікації. До того ж вона містить сучасні тенденції викладання студентам різного віку, що є необхідною навичкою в наші часи.  

https://www.youtube.com/watch?v=y6aGU6AhS_I 

Що представляє собою Grade Teacher? 

Це програма професійного розвитку, що дозволяє не просто дізнаватися щось нове, але й отримати освіту міжнародного рівня. По закінченні курсу всі учасники отримують сертифікати міжнародного рівня, що свідчитимуть про якісну підготовку і наявні знання з викладання англійської як іноземної. В програму входять: 

  1. Підготовка до TKT —  курс для тих, хто має намір отримати першу міжнародну кваліфікацію з комунікативної методики викладання або поглибити теоретичні та практичні знання з основ викладання дорослим, підліткам та дітям. Складається з 5 модулів, що в сумі дасть 150 обов’язкових годин підвищення кваліфікації. Основними напрямками є досвід викладання, планування уроків, управління процесом навчання, викладання молодшим школярам та інтегроване вивчення предметів англійською.
  2. CELT-P (Primary) — курс Кембриджського походження з викладання англійської дітям від 6 до 12 років, що складається з теоретичного і практичного компонентів. За умови успішного завершення курсу учасники отримують сертифікати міжнародного рівня, що визнаються по Україні та за кордоном. Складається з 9 модулів, що сумарно дає 150 обов’язкових годин підвищення кваліфікації. 
  3. CELT-S (Secondary) —  курс від Cambridge Assessment English, розроблений для вчителів, що викладають англійську підліткам (11-18 років). Підійде бажаючим отримати практичні навички навчання тінейджерів і знання методик комунікативного підходу та інших методів навчання. Складається з 8 модулів, що в сумі дає 120 обов’язкових годин підвищення кваліфікації. 

Працівники Grade Education Centre мають багатий досвід навчання англійської на викладачів англійської України і світу. Маючи статус платинового офіційного партнеру Cambridge Assessment English в країні, компанія намагається працювати на гармонійне поєднання професійних та особистісних навичок та вмінь.

До переваг розробленої ними програми належать:

  • можливість обміну практичним досвідом з багаточисленними колегами;
  • отримання сертифікату міжнародного рівня, що відповідає вимогам МОН України;
  • прокачка кваліфікацій та професійних вчительських вмінь від викладачів Cambridge Assessment English;
  • грунтовна методична база і міжнародні стандарти викладання від одного з найкращих вишів світу - Кембриджа. 

Програма Grade Teacher створена і буде корисною для вчителів англійської мови молодших, середніх та старших класів загальноосвітніх закладів, приватних навчальних закладів, викладачів курсів та мовних центрів, а також фрилансерів та репетиторів. Вона була створена маючи на меті задовольнити потреби та зацікавленість викладачів в ознайомленні з сучасними тенденціями розвитку мови та її викладання, методологічної лексики та розуміння побудови навчальних матеріалів. Таким чином вчителі, пройшовши цю програму, матимуть якнайповніше розуміння того, як можна використовувати наявні матеріали на краще своїх студентів. 

Джерело: http://osvitavukraini.com

Відгуки (0)

Рейтинг 0 з 5. Голосів: 0
Ще немає відгуків

Залиште ваші відгуки

  1. Залиште відгук як гість.
Rate this post:
0 Симолів
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
Введіть текст, що на малюнку нижче.