Вакцинація від COVID-19 для освітян: де, коли і як?

Попереду — завершення навчального року, проведення зовнішнього незалежного оцінювання та вступна кампанія 2021. Важливо, аби ЗНО відбувалося в безпечних умовах. Саме тому Міністерство охорони здоров’я з Міністерством освіти і науки погодили пріоритетність вакцинації для працівників освіти, які залучені до проведення тестування.

Джерело: http://testportal.gov.ua
Для якісних змін у профосвіті потрібно забезпечити заклади новим обладнанням, а деякі з них отримають кошти на створення Центрів

Реформа професійної освіти передбачає комплексну модернізацію матеріально-технічної бази закладів. Для цього МОН системно спрямовує кошти на облаштування навчально-практичних центрів, а у визначених профтехах планує створити Центри професійної досконалості. Про це розповів заступник Міністра освіти і науки Ігор Гарбарук, перебуваючи з робочим візитом на Закарпатті.

Джерело: https://mon.gov.ua/ua
МОН створює сприятливі умови для популяризації дуальної форми здобуття освіти – результати пілотного проєкту

Міністерство освіти і науки України створює сприятливі умови для популяризації та поширення дуальної форми здобуття освіти (ДФЗО), що є одним з напрямів розбудови соціального партнерства в освітній сфері та заохочення молоді до навчання в компанії.

Джерело: https://mon.gov.ua/ua

Сторінка 1 із 186