Артур Селецький зустрівся з Міністром освіти, науки і технологічного розвитку Республіки Сербія Бранко Ружичем

Заступник Міністра освіти і науки України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Артур Селецький та ректор Національного авіаційного університету Максим Луцький зустрілись із Міністром освіти, науки і технологічного розвитку Республіки Сербія Бранко Ружичем. Зустріч відбулася сьогодні, 16 вересня 2021 року, в столиці Сербії Белграді, під час Перших всесвітніх учнівських спортивних ігор U15.

Джерело: https://mon.gov.ua/ua
Стартував проєкт щодо формування команди кваліфікованих спеціалістів Інклюзивно-ресурсних центрів

Для запровадження сучасних стандартів у роботі фахівців ІРЦ Міністерством освіти і науки України у співпраці з Радницею – уповноваженою Президента України з прав дитини та дитячої реабілітації Дарією Герасимчук започатковується проєкт формування команди кваліфікованих спеціалістів.

Джерело: https://mon.gov.ua/ua
МОН та Держенергоефективності започаткували співпрацю для підвищення енергоефективності у сфері освіти

17 вересня 2021 року, відбулося укладання Меморандуму про взаєморозуміння та співробітництво між Державним агентством з енергоефективності та енергозбереження України та Міністерством освіти і науки України. Документ підписали заступник Міністра освіти і науки України Ігор Гарбарук та Голова Держенергоефективності Валерій Безус.

Джерело: https://mon.gov.ua/ua

Сторінка 1 із 214