ОДНА З ЦІЛЕЙ НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ – ПОБУДУВАТИ СИСТЕМУ, ЩО ДОПОМОЖЕ РЕАЛІЗУВАТИСЬ КОЖНІЙ ДИТИНІ, А ФІНСЬКИЙ ПРОЕКТ СПРИЯТИМЕ НАМ У ЦЬОМУ, – ЛІЛІЯ ГРИНЕВИЧ

Розвиток компетентностей учителя, популяризація освіти та створення сучасного освітнього середовища – за такими трьома кластерами працює фінський проект підтримки Нової української школи. Про це розповіла Міністр освіти і науки Лілія Гриневич під час виступу на заході в межах офіційного старту проекту сьогодні, 15 березня 2019 року.

Джерело: https://mon.gov.ua
ПОНАД 70 ФАХІВЦІВ ІРЦ ПРОЙШЛИ ТРЕНІНГИ ІЗ СУЧАСНИХ МЕТОДИК – ЦЕ ДОЗВОЛИТЬ ПІДБИРАТИ КРАЩІ ФОРМИ НАВЧАННЯ ДЛЯ ДІТЕЙ З ОСОБЛИВИМИ ОСВІТНІМИ ПОТРЕБАМИ

Як використовувати сучасні світові методики для оцінки розвитку дітей з особливими освітніми потребами – відповідні тренінги пройшли 75 психологів інклюзивно-ресурсних центрів (ІРЦ) з усієї України. Навчання тривало упродовж 12-15 березня 2019 року в Києві й було організовано МОН та Фондом Порошенка.

Джерело: https://mon.gov.ua
ПЕДАГОГІЧНА ІНТЕРНАТУРА, ІНДИВІДУАЛЬНІ ОСВІТНІ ТРАЄКТОРІЇ, НОВІ ДОПЛАТИ ТА ОБОВ’ЯЗКОВА ДОМЕДИЧНА ДОПОМОГА – УРЯД ПОДАВ У ВРУ ПРОЕКТ ЗАКОНУ «ПРО ПОВНУ ЗАГАЛЬНУ СЕРЕДНЮ ОСВІТУ»

Проект закону «Про повну загальну середню освіту», що доповнює Закон «Про освіту» і дає реальні механізми для реалізації реформи Нова українська школа для учнів, учителів, батьків та освітніх управлінців, подано Урядом на розгляд Верховної Ради України. Відповідне рішення КМУ прийняв сьогодні, 13 березня 2019 року, у приміщенні Будинку Уряду.

Джерело: https://mon.gov.ua

Сторінка 1 із 32