Зірки світового хокею брати Бабичі отримають відзнаку ЛДУФК імені Івана Боберського

У вівторок, 24-го вересня 2019 року, о 15:00 в актовій залі Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського відбудеться церемонія вручення Почесної відзнаки ім. Івана Боберського уславленим канадським хокеїстам українського походження, одним з найяскравіших зірок в історії північноамериканської Національної хокейної ліги – братам Вейну Джозефу та Дейву-Майклу Бабичам.

Вейн Джозеф Бабич живе у Вінніпезі (провінція Манітоба), керує Babych Hockey School. В переліку його досягнень участь в Матчах зірок WCJHL (1977, 1978), участь в Матчі всіх зірок NHL (1981). В сезоні-1978/1979 був номінантом «Колдер Трофі», як один з найкращих новачків сезону в NHL.

Дейв-Майкл Бабич живе у Ванкувері, працює в системі «Ванкувер Кенакс». Входить у сотню кращих в NHL за кількістю зіграних матчів. Його досягнення: срібний призер чемпіонату світу-1989, учасник Матчу всіх зірок NHL 1983 і 1984 років.

Зазначимо, що також в рамках події відбудеться нагородження найкращого спортсмена місяця за підсумками серпня – випускника кафедри стрільби та технічних видів спорту (завідувач – професор Богдан Виноградський) Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Андрія Федечка та його тренерів Володимира Софієнка, Олега Фіалковича та Віталія Тарнакіна.

 
Джерело: http://ldufk.edu.ua

Відгуки (0)

Рейтинг 0 з 5. Голосів: 0
Ще немає відгуків

Залиште ваші відгуки

  1. Залиште відгук як гість.
Rate this post:
0 Симолів
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
Введіть текст, що на малюнку нижче.