Сергій Шкарлет обговорив з науково-педагогічним колективом та студентами Острозької академії питання розвитку вищої освіти

7 жовтня, очільник Міністерства освіти і науки України Cергій Шкарлет здійснив робочий візит до Рівненської області, де відвідав Національний університет «Острозька академія».

Сергій Шкарлет ознайомився з діяльністю академії, зокрема сучасними надпотужними комп’ютерними аудиторіями, що забезпечені новітнім обладнанням.

Увагу очільника МОН привернула не тільки Наукова бібліотека  університету, яка вражає архітектурною формою та книжковим  фондом, а й Музей історії Острозької академії, який упродовж багатьох років наповнюється новими експонатами.

Візит до НУ «Острозька академія» завершився зустріччю з науково-педагогічним колективом та студентським братством, де були обговорені питання розвитку вищої освіти, формули фінансування закладів вищої освіти та роль студентського самоврядування в процесі розвитку закладів освіти.

«Студенти завжди були основною рушійною силою, і наші студентські об’єднання уособлюють найкращі освітні досягнення, єдність і традиції. Сьогодні важливе завдання перед студентським братством Острозької академії – зберегти і примножувати здобутки такого славетного закладу», – зазначив Сергій Шкарлет.

Джерело: https://mon.gov.ua

Відгуки (0)

Рейтинг 0 з 5. Голосів: 0
Ще немає відгуків

Залиште ваші відгуки

  1. Залиште відгук як гість.
Rate this post:
0 Симолів
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
Введіть текст, що на малюнку нижче.