Рівненський інститут Університету «Україна» оголошує набір абітурієнтів на базі 11 класів на перший курс освітнього ступеня бакалавра

У 2020 році Рівненський інститут Університету «Україна» оголошує набір абітурієнтів на базі 11 класів на перший курс освітнього ступеня бакалавра зі спеціальностей:

• «Економіка»
• «Облік і оподаткування»
• «Фінанси, банківська справа та страхування»
• «Психологія»
• «Соціальна робота»на денну, заочну, дистанційну та дуальну форму навчання.
Абітурієнти зараховуються на перший курс навчання за результатами сертифікатів Українського центру оцінювання якості освіти, виданих у 2017, 2018, 2019 та 2020 рр., крім англійської мови (2018, 2019, 2020 рр.). З дисциплінами вступних випробувань можна ознайомитися на нашому сайті  у розділі – Абітурієнт – Дисципліни вступних випробуван. Термін навчання становить  4 роки. Після завершення навчання студенти отримують диплом бакалавра державного зразка українською та англійською мовами.
Випускники коледжів та технікумів вступають одразу на 2 або 3 курс також  за результатами сертифікатів Українського центру оцінювання якості освіти, виданих у 2017, 2018, 2019 та 2020 рр., крім англійської мови (2018, 2019, 2020 рр.).

З дисциплінами вступних випробувань можна ознайомитися на нашому сайті  у розділі – Абітурієнт – Перелік напрямів підготовки для прийому на навчання на ІІ (ІІІ) курс бакалаврату.З програмами вступних випробовань є можливість ознайомитися тут: – https://ab.uu.edu.ua/fahovi_programi

Студентам з інших міст поселення в гуртожиток гарантуємо.

 Запрошуємо здобути вищу освіту або пройти перекваліфікацію за освітнім ступенем магістра з таких спеціальностей:

• «Психологія»
• «Економіка»

Вступ на навчання для здобуття ОС “Магістр” за спеціальностями 053 «Психологія», 051 «Економіка» – за результатами єдиного вступного іспиту (ЄВІ) з іноземної мови (англійської, німецької, французької або іспанської мов на вибір). Деталі про дату, особливості проведення, програми підготовки та зразки питань ЄВІ ви можете ознайомитись тут: https://testportal.gov.ua/ yevi-inozemna-yefvv-pravo/

В інституті діє система знижок на навчання для учасників АТО, їхніх дітей, сиріт, напівсиріт, дітей з багатодітних сімей, а також передбачені гнучкі знижки для спортсменів та активних студентів.
Особи з інвалідністю можуть навчаються за рахунок коштів Фонду соціального захисту інвалідів (згідно рішення комісії ФСЗІ).

Особи, старші 45 років, можуть навчатися БЕЗКОШТОВНО, для цього потрібно отримати спеціальний ваучер на навчання, який повною мірою покриє вартість навчання в магістратурі.

З правилами прийому на навчання у 2020 році можна ознайомитися тут: https://ab.uu.edu.ua/manual-of-admission-to-the-university-ukraine  

Координати приймальної комісії Рівненського інституту:

33028, м. Рівне, вул. Котляревського, 1,

email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

тел. (0362) 63-80-09, 63-48-89,

моб. тел. (067) 932-29-60, (066) 542-69-40

Джерело: https://rv.uu.edu.ua

Відгуки (0)

Рейтинг 0 з 5. Голосів: 0
Ще немає відгуків

Залиште ваші відгуки

  1. Залиште відгук як гість.
Rate this post:
0 Симолів
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
Введіть текст, що на малюнку нижче.