ПРОВЕДЕННЯ НА БАЗІ КОНСАЛТИНГОВОГО ЦЕНТРУ НДІ ОНАХТ КУРСІВ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ДЛЯ ПРЕДСТАВНИКІВ ЗЕРНОВИХ ПІДПРИЄМСТВ ЗА ПРОГРАМОЮ: «ТЕХНОЛОГІЇ ЗБЕРІГАННЯ І ПЕРЕРОБКИ ЗЕРНА»

З 04 червня по 14 червня 2019 року на базі Консалтингового центру Науково-дослідного інституту Одеської національної академії харчових технологій було організовано та проведено курси підвищення кваліфікації за програмою: "Технології зберігання і переробки зерна" для представників наступних підприємств: ПАТ «Морський спеціалізований порт НІКА-ТЕРА», ТОВ «Традєкс», філії ПАТ ДПЗКУ «Дубенський комбінат хлібопродуктів» і філії ПАТ ДПЗКУ «Роївський елеватор» та ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод».

Лекційні і лабораторні заняття проводили висококваліфікаційні викладачі кафедри технології зберігання зерна – проф. Станкевич Г.М., доц. Овсянникова Л.К., доц. Дмитренко Л.Д., доц. Кац А.К., доц. Борта А.В., ст. викл. Соколовська О.Г., викладач кафедри біохімії, мікробіології та фізіології харчування – доц. Велічко Т.О., викладач кафедри технологічного обладнання зернових виробництв – доц. Гончарук Г.А., викладач кафедри безпеки життєдіяльності – доц. Лисюк В.М.

Заняття проводились в сучасних спеціалізованих лабораторіях кафедр технології зберігання зерна і біохімії, мікробіології та фізіології харчування ОНАХТ.

Для слухачів курсів була організована екскурсія по сучасним лабораторіям нашої академії, а також виїзна екскурсія на підприємства з виготовлення та постачання лабораторного обладнання для зернових підприємств – Технотест та SocTrade.

Дякуємо нашим викладачам і всім, хто були задіяні в організації та проведенні курсів і, звісно ж, нашим слухачам курсів підвищення кваліфікації за позитивний настрій та практичний досвід. Було дуже легко і цікаво з Вами працювати! Чекаємо Вас ще на наших заходах з підвищення кваліфікації!

Джерело: onaft.edu.ua

Відгуки (0)

Рейтинг 0 з 5. Голосів: 0
Ще немає відгуків

Залиште ваші відгуки

  1. Залиште відгук як гість.
Rate this post:
0 Симолів
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
Введіть текст, що на малюнку нижче.