Підписання меморандуму про співпрацю

21 жовтня 2020 року о 12.00 відбудеться урочисте підписання Меморандуму про співпрацю та партнерство між обласними інститутами післядипломної педагогічної освіти, академіями неперервної освіти та Українським і регіональними центрами оцінювання якості освіти.

Меморандум ставить на меті регулювання співпраці між інституційно самостійними і незалежними установами, до основних або побічних функцій яких належить проведення освітніх оцінювань в Україні. Об’єднання зусиль сторін-підписантів Меморандуму сприятиме ефективній організації та проведення в регіонах України освітніх оцінювань міжнародного, загальнодержавного та/або регіонального рівнів,  та отримання надійних даних за результатами оцінювань, використання цих результатів для підвищення якості освіти як на загальнодержавному, так і на регіональних рівнях.

Водночас хочемо наголосити, що кожна зі сторін уже зробила значний внесок в організацію та проведення в регіонах таких освітніх оцінювань, як: зовнішнє незалежне оцінювання, вступні іспити до магістратури, міжнародне порівняльне дослідження PISA та моніторингове дослідження якості початкової освіти.

Урочисте підписання Меморандуму про співпрацю та партнерство транслюватиметься в режимі онлайн на YouTube каналі Українського центру.

Джерело: http://testportal.gov.ua

Відгуки (0)

Рейтинг 0 з 5. Голосів: 0
Ще немає відгуків

Залиште ваші відгуки

  1. Залиште відгук як гість.
Rate this post:
0 Симолів
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
Введіть текст, що на малюнку нижче.