Студенти СНУ ім. В. Даля волонтерили на фестивалі «Світ без обмежень-2021»

Студенти кафедри економіки та підприємництва та кафедри германо-романської філології та перекладу долучилися у якості волонтерів до урочистого підведення підсумків серії міжрегіональних заходів «Світ без обмежень», організованих у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру.

Джерело: https://snu.edu.ua/studenty-snu-im-v-dalya-volonteryly-na-festyvali-svit-bez-obmezhen-2021/
15 вересня 2021 р. в рамках Глобальної кампанії до Всесвітнього дня безпеки пацієнтів було проведено науково-практичну онлайн-конференцію з елементами практичного тренінгу на тему: «Безпека пацієнтів: проблеми і перспективи»

15 вересня 2021 р. в рамках Глобальної кампанії до Всесвітнього дня безпеки пацієнтів було проведено науково-практичну онлайн-конференцію з елементами практичного тренінгу на тему: «Безпека пацієнтів: проблеми і перспективи».

Джерело: https://www.zhim.org.ua
Переможці та призери чемпіонату "FASHION TROPHY" серед студентів КАПМ!

Вітаємо призерів і переможців чемпіонату "FASHION TROPHY", який відбувся 22.05. в рамках Дня відкритих дверей "OPEN FASHION DAY" в КАПМ!

Джерело: https://kapi.com.ua/blog/news/winners-and-prize-winners-of-the-fashion-trophy
Артур Селецький зустрівся з Міністром освіти, науки і технологічного розвитку Республіки Сербія Бранко Ружичем

Заступник Міністра освіти і науки України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Артур Селецький та ректор Національного авіаційного університету Максим Луцький зустрілись із Міністром освіти, науки і технологічного розвитку Республіки Сербія Бранко Ружичем. Зустріч відбулася сьогодні, 16 вересня 2021 року, в столиці Сербії Белграді, під час Перших всесвітніх учнівських спортивних ігор U15.

Джерело: https://mon.gov.ua/ua
Стартував проєкт щодо формування команди кваліфікованих спеціалістів Інклюзивно-ресурсних центрів

Для запровадження сучасних стандартів у роботі фахівців ІРЦ Міністерством освіти і науки України у співпраці з Радницею – уповноваженою Президента України з прав дитини та дитячої реабілітації Дарією Герасимчук започатковується проєкт формування команди кваліфікованих спеціалістів.

Джерело: https://mon.gov.ua/ua

Сторінка 1 із 214