Триває підготовка до запуску Нової української школи для базової середньої освіти, – Сергій Шкарлет

Реформа Нової української школи – це одна з ключових реформ Міністерства, яка реалізується також завдяки всебічній підтримці міжнародних партнерів.

Джерело: https://mon.gov.ua
МОН оголошує конкурс на зайняття посади ректора Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка

Міністерство освіти і науки України оголошує конкурс на зайняття посади ректора Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка.

Джерело: https://mon.gov.ua
Області використали понад 301 млн грн субвенції на розвиток Нової української школи

Станом на 1 вересня 2020 року області використали 301 млн 233,6 тис грн коштів субвенції на розвиток Нової української школи, що становить 40,3% від профінансованого розміру субвенції. Про це повідомив т.в.о. Міністра освіти і науки Сергій Шкарлет під час селекторної наради із заступниками голів ОДА та керівниками обласних департаментів освіти і науки.

Джерело: https://mon.gov.ua
У закладах освіти заборонена політична агітація, – Сергій Шкарлет

До Міністерства освіти і науки України надходить інформація щодо залучення учасників освітнього процесу до участі в акціях і заходах окремих політичних партій та поширення у закладах освіти партійної та виборчої агітації.

Джерело: https://mon.gov.ua
МОНІТОРИНГОВІ ДОСЛІДЖЕННЯ

У 2016 році в Україні було розпочато підготовку до проведення першого циклу масштабного загальнодержавного моніторингового дослідження якості початкової освіти «Стан сформованості читацької та математичної компетентностей випускників початкової школи».

Джерело: http://testportal.gov.ua

Сторінка 1 із 136