Слухачі Інституту післядипломної освіти ХНУВС відпрацьовували практичні навички патрульного поліцейського

В Інституті післядипломної освіти Харківського національного університету внутрішніх справ в рамках дисципліни «Відпрацювання здобутих практичних навичок патрульного поліцейського під час проходження рольових ігор» за участю викладачів інституту Олександра Мірошка, Сергія Захарченка, Вікторії Єременко слухачам  первинної професійної підготовки було запропоновано проходження різних сценаріїв.

Джерело: http://univd.edu.ua
Проведення щорічного моніторингу інклюзивності

Центр інклюзивних технологій навчання розпочав практику проведення щорічного моніторингу інклюзивності простору Університету "Україна" на відповідність нормам ДБН.

Це добровільна ініціатива ЦІТН та Університету "Україна" з метою виявлення "прогалин" в інклюзивності єдиного в Україні інклюзивного сучасного Європейського Міжнародного Університету "Україна".

Джерело: http://uu.edu.ua
Онлайн захист магістерських робіт студентів з Литви

В Міжнародному Університеті "Україна" пройшов он-лайн захист магістерських робіт студентів з Литви в рамках Міжнародної освітньої магістерської програми подвійних дипломів Соціальна робота Університет Україна-Шауляйський університет (Литва)!

Джерело: http://uu.edu.ua
Наукові лекції, майстер-класи, воркшопи та лабораторні досліди: у ХПІ завершився фестиваль “Канікули з політехом”

НТУ “Харківський політехнічний інститут” завершився фестиваль “Канікули з політехом”, який традиційно проводять у виші під час шкільних канікул. Цьогоріч до нього долучилися майже 1 тис учасників - школярі різного віку, їхні батьки, а також вчителі Харківщини.

Джерело: https://mon.gov.ua

Сторінка 1 із 19