ОДНА З ЦІЛЕЙ НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ – ПОБУДУВАТИ СИСТЕМУ, ЩО ДОПОМОЖЕ РЕАЛІЗУВАТИСЬ КОЖНІЙ ДИТИНІ, А ФІНСЬКИЙ ПРОЕКТ СПРИЯТИМЕ НАМ У ЦЬОМУ, – ЛІЛІЯ ГРИНЕВИЧ

Розвиток компетентностей учителя, популяризація освіти та створення сучасного освітнього середовища – за такими трьома кластерами працює фінський проект підтримки Нової української школи. Про це розповіла Міністр освіти і науки Лілія Гриневич під час виступу на заході в межах офіційного старту проекту сьогодні, 15 березня 2019 року.

Джерело: https://mon.gov.ua
ІНСЦЕНІЗАЦІЯ КАЗОК ВАСИЛЯ СУХОМЛИНСЬКОГО

Студенти факультету соціальної та психологічної освіти спільно з вихованцями ЗОШ № 8 та НВК №24 «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітній навчальний заклад І ступеня»  м.Умань підготували для університетської спільноти цікавий захід – інсценізацію казок видатного педагога-гуманіста Василя Сухомлинського.

Джерело: https://udpu.edu.ua
ІНОЗЕМНИХ СТУДЕНТІВ УДПУ ЗНАЙОМИЛИ З ТВОРЧІСТЮ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА

З нагоди 205 річниці від дня народження Тараса Шевченка для слухачів підготовчого відділення для іноземних громадян, яке функціонує в УДПУ, студентами 34 – 35 групи факультету української філології (куратор – к.ф.н., доцент Олена Дуденко) було проведено виховний захід «Who is Taras Shevchenko?».

Джерело: https://udpu.edu.ua
Фахівці Європейського університету взяли участь у практикумі з теорії та практики застосування основних принципів корпоративної безпеки ведення бізнесу в світі та Україні

12 березня 2019 року декан факультету безпеки підприємств Крайчак Є.В. та декан юридичного факультету Гуріна Д.П. взяли участь у практикумі «Безпека бізнесу. Впровадження ефективної системи корпоративної безпеки бізнесу. Стратегічні напрямки, механізми, шляхи та особливості організації і впровадження», організованому в Торгово-промисловій палаті України за підтримки Асоціації Wireless Ukraine.

Джерело: https://e-u.in.ua
Цього року свято Масляної, як завжди, не обійшлося без коней!

9 та 10 березня 2019 року вихованці кінно-спортивної школи академії приймали участь у святкових гуляннях біля Селищної Ради у Малій Данилівці та на центральній площі міста Дергачі. Спортсмени-кіннотники подарували глядачам тематичне святкове кінно-спортивне шоу та катання на конях, забезпечивши усім гарний настрій та море позитивних емоцій!

Джерело: https://hdzva.edu.ua

Сторінка 1 із 41