Впровадження Нової української школи – один із найбільших викликів, і досвід Великобританії нам дуже цікавий, – Ганна Новосад на зустрічі з Тоні Блером

Імплементація освітніх реформ, які впроваджуються у великих масштабах, – це дуже складне завдання, яке потребує чітко налагодженого технологічного процесу та підходів.

Джерело: https://mon.gov.ua/ua
Ми не можемо говорити про щасливих громадян, не прибравши зі школи страх – Ганна Новосад

З системи шкільної освіти України необхідно повністю ліквідувати страх, який вона перейняла з радянської освітньої парадигми.

Джерело: https://mon.gov.ua/ua
Ганна Новосад представила команду МОН: пріоритетами роботи стануть дошкілля, пришвидшення НУШ, реформа ПТО, підтримка кращих у вищій освіті та науці

Міністерка Ганна Новосад представила журналістам команду, яка разом із нею працюватиме над реформуванням системи освіти і науки, – п’ятьох заступників уже призначено, ще одна перебуває у статусі радника та чекає на відповідне рішення Уряду.

Джерело: https://mon.gov.ua
Ганна Новосад: Українська Академія Лідерства – приклад розвитку ідеї, в яку повірили

Українська Академія Лідерства, в якій наразі навчається майже три сотні студентів і яка має підтримку міжнародних та українських партнерів, є прикладом розвитку ідеї, в яку повірили.

Джерело: https://mon.gov.ua
Учені-металурги ЗНУ співпрацюватимуть із китайськими підприємствами

Фахівці Запорізького національного університету співпрацюватимуть та братимуть участь в програмах обміну з китайськими колегами.

Джерело: https://mon.gov.ua

Сторінка 1 із 78