Рекомендовано
Адреса:
вул. Львівська, 143, Хуст, Закарпатська область, 90400, Україна
Телефон:
+38 (03142) 4-23-80, +38 (03142) 4-23-87, +38 (097) 637-52-54 (приймальна комісія)
Електронна пошта:
zbdmk143@ukr.net, medcoledgpriyom@gmail.com.
Місце на мапі:
Статус:
Державний
Форма навчання:
Денна
Рік заснування:
1945
Керівник навчального закладу:
Бабич Віктор Васильович

Додаткова інформація

Історія

Закарпатський базовий державний медичний коледж є правонаступником Хустської медичної школи медичних сестер.

В жовтні 1945 року на основі рішення уряду і наказу Закарпатського обласного виконкому (наказ №127 від 13 вересня 1945 р.) було відкрито Хустську школу медичних сестер на базі семи класів з дворічним терміном навчання. Приступило до навчання 60 учнів і вже в 1947 році видано перші дипломи медичних сестер.

У вересні 1953 року в школі відкрито акушерське відділення із трирічним терміном навчання на базі семи класів.

В червні 1954 року постановою Закарпатського обласного виконавчого комітету Хустська школа медичних сестер реорганізована в Хустське медичне училище з правом здійснювати підготовку за спеціальностями:

  • «Медична сестра» (2 роки);
  • «Фельдшер» (3 роки).

Навчальний корпус школи знаходився в одноповерховому пристосованому приміщенні по вул. Слов’янській і нараховував дев’ять аудиторій та дві лабораторії. Навчально-виховний процес здійснювали в 1946 році шість викладачів.

В 1983 році Хустське медичне училище відсвяткувало новосілля – перемістилось в новозбудований сучасний корпус.

Наказом МОЗ України в листопаді 1990 року училище визнано базовим для надання методичної допомоги медичним училищам області.

Рішенням Закарпатської обласної ради від 21 грудня 2001 року Хустське базове медичне училище реорганізовано в Закарпатський базовий державний медичний коледж з ліцензією на право провадження освітньої діяльності зі спеціальностей: «Фармація» та «Сестринська справа» на базі молодшого спеціаліста (бакалавр). Коледжу надано статус вищого навчального закладу I – II рівня акредитації.

У червні 2004 року створено відділення післядипломної освіти з напрямів «Медицина» та «Фармація».

Рішенням позачергової сесії VII скликання Закарпатської обласної ради за                № 1711 від 18.03.2020 року Закарпатський базовий державний медичний коледж перейменовано на Комунальний заклад «Хустський базовий медичний фаховий коледж» Закарпатської обласної ради.

Все життя КЗ «Хустський базовий медичний фаховий коледж» Закарпатської обласної ради здійснюється відповідно до  нормативних документів Міністерства охорони здоров`я України та Міністертсва освіти і науки України, які спрямовані на удосконалення навчально-виховного процесу та наукової роботи. Завдяки їм відповідно до нових умов все ширше використовуються сучасні технології навчального процесу, активні методи навчання. Викладацький колектив, керівництво коледжу спрямовують навчально-виховний процес на виховання всебічно розвинутої особистості, удосконалюють підготовку фахівців відповідно до світових вимог.

На даному етапі заклад здійснює  підготовку фахівців з галузі знань 22 Охорона здоров`я за такими спеціальностями: 223 Медсестринство, спеціалізації: лікувальна справа, сестринська справа, акушерська справа та 226 Фармація, промислова фармація, спеціалізація: фармація, промислова фармація.

Коледж готує фахівців на основі базової та повної загальної середньої освіти.

Наші випускники отримують диплом державного зразка, з присвоєнням кваліфікацій: сестра медична, фельдшер, акушерка та фармацевт.  

КЗ «Хустський базовий медичний фаховий коледж» Закарпатської обласної ради - це заклад фахової передвищої освіти  І рівня акредитації, який не тільки готує фахових молодших медичних і фармацевтичних бакалаврів для роботи в лікувально-профілактичних закладах області, а і кваліфіковано проводить підвищення їх фахового рівня на базі відділення післядипломної освіти, яке є необхідною ланкою в системі безперервної освіти медичних кадрів області і є структурним підрозділом коледжу.

При медичному коледжі працюють курси з масажу та курси ЛФК.

 Інформація для вступника:

Для вступу на основі повної загальної середньої освіти - у формі зовнішнього незалежного оцінювання або вступних іспитів на власний розсуд вступника у будь-яких комбінаціях.

 

vtl

 

ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ, НЕОБХІДНИХ ДЛЯ ВСТУПУ:

  • копію документа, що посвідчує особу та громадянство (ID-картку), свідоцтво про народження – для осіб, яким виповнюється 14 років після 01.05.2020 року;
  • документ державного зразка про раніше здобутий освітній рівень (повну або базову загальну середню освіту) та додаток до нього;
  • Сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти, що відповідають переліку предметів, визначених приймальною комісією коледжу. Вступник подає сертифікати зовнішнього незалежного оцінювання;
  • 4 кольорові фотокартки розміром 3 х 4 см;
  • інші документи або завірені належним чином копії, якщо це викликано спеціальними умовами вступу.
34127 переглядів

Відгуки (2)

Рейтинг 0.5 з 5. Голосів: 1
This comment was minimized by the moderator on the site

Телефони не працюють!!! Чи працює сам коледж?

This comment was minimized by the moderator on the site

Уже как месяц набираю ни кто не отвечает.

  1. 0.5 / 5
Ще немає відгуків

Залиште ваші відгуки

  1. Залиште відгук як гість.
Rate this post:
0 Симолів
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
Введіть текст, що на малюнку нижче.