Рекомендовано
Адреса:
вулиця Василя Верховинця, 3, Київ, Київська область, 03148, Україна
Телефон:
+38 (044) 403-04-47
Електронна пошта:
ek_kneu@ukr.net
Сайт:
Сторінки в соціальних мережах:
Статус:
Державний
Форма навчання:
Денна
Рік заснування:
1962
Керівник навчального закладу:
Марушевська Валентина Іларіонівна

Додаткова інформація

(051) Економіка

 Кваліфікація - «молодший спеціаліст з економіки».
Фахівці із цієї спеціальності підготовлені для планово-економічної, організаційно- управлінської, фінансової діяльності в галузі економіки на виробництві, у сфері послуг, в управлінні відповідно до фахового спрямування. Вони працюють на первинній посаді економіста з планування на підприємствах, в організаціях та установах будь-яких форм власності, а також на посадах диспетчера виробництва, техніка з планування, техніка з підготовки виробництва, техніка з праці, техніка з нормування праці, хронометражиста, ревізора з виробничо-технічних і економічних питань, помічника керівника підприємства (установи, організації), організатора діловодства, інспектора цін та інших номенклатурних посад.

(071) Облік і оподаткування

Кваліфікація - «молодший спеціаліст з обліку і оподаткування». 
Фахівці цієї спеціальності можуть працювати в органах фінансової системи, системах соціального захисту, охорони здоров’я, освіти, культури, у фінансових управліннях, державних податкових інспекціях, контрольно-ревізійній службі, відділах місцевих державних адміністрацій, у бюджетних установах і організаціях, на підприємствах, керівниками фінансових, бухгалтерських, економічних, юридичних та адміністративних підрозділів на посадах завідувача каси, бухгалтера, бухгалтера- ревізора, касира-експерта, рахівника, інспектора в галузі управління, інспектора з інвентаризації, інспектора-ревізора, ревізора а також на посадах, що підлягають заміщенню молодшими спеціалістами з вищою освітою відповідно до типових, галузевих та інших номенклатурних посад.

(072) Фінанси, банківська справа та страхування

Кваліфікація - «молодший спеціаліст з фінансів банківської справи та страхування».
Після одержання диплому фахівці можуть працювати на посадах: дилера (біржові торговці за свій рахунок) та брокера (посередника) із заставних та фінансових операцій, біржового маклера, страхового агента, інспектора з організації інкасації та перевезення цінностей, кредитного інспектора, бухгалтера, касира-експерта, інспектора податкової служби, інспектора-ревізора, митного інспектора, інспектора з контролю за цінами, інспектора з експорту, контролера-оператора, старшого контролера-касира, старшого контролера-оператора у бюджетних установах, організаціях, підприємствах різних форм власності.

(072) Фінанси, банківська справа та страхування (Оціночна діяльність)

Кваліфікація - «молодший спеціаліст з оціночної діяльності».
Після одержання диплому фахівці можуть працювати на посадах: оцінщика майна та земельних ділянок, на первинних засадах брокера з цінних паперів; біржового маклера; дилера цінних паперів; торговця нерухомістю; торгівельного агента; торгівельного брокера; обліковця; касира, бухгалтера, економіста.

(073) Менеджмент

Менеджер – це спеціаліст , який повинен знати, як організувати матеріально-технічне забезпечення, процес виробництва, як управляти виробничими і комерційними процесами, стимулювати працю, ефективно мотивувати трудовий колектив.
Кваліфікованих професіоналів, з такою спеціальністю чекають підприємства будь-яких форм власності і форм господарювання.
Фахівці даної спеціальності підготовлені до здійснення: системного аналізу діяльності організації; розробки стратегічних напрямів розвитку організації і забезпечення їх конкурентоспроможності; поєднання всіх видів ресурсів, організація колективної праці для досягнення місії організації; організація процесів управління, прийняття управлінських рішень та їх реалізації.
Випускник даного профілю,може обіймати посади: керівника підприємства чи його заступника,менеджер-логіста, менеджера з персоналу, менеджера відділу збуту, керівника виробничого підрозділу, фахівця з аналізу ринку, економічного радника тощо.
Менеджер – це представник особливої професії, що об’єднує в собі управлінця, економіста, юриста.

(075) Маркетинг

Кваліфікація - «молодший спеціаліст з маркетингу».
Фахівці цієї спеціальності можуть працювати як технічні та торговельні представники, як агенти з комерційних послуг та торговельні брокери і можуть займати первинні посади: технік відділу маркетингу; агент торговельний; представник торговельний; торговець комерційний; торговець технічний; організатор із збуту; дилер. Вони підготовлені для діяльності у сферах , інжинірингу; надання послуг підприємцям, дослідження кон’юнктури ринку та виявлення суспільної думки, вивчення потенціальних можливостей ринку, попиту та потреб споживачів з метою поліпшення збуту та розроблення нових видів продукції, включаючи статистичний аналіз результатів, надання інших комерційних послуг, діяльність з організації ярмарків, виставок, конгресів.

(076) Підприємництво, торгівля та біржова діяльність

Підготовка студентів за спеціальністю «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» здійснюється для виконання ними в майбутньому, комерційної та аналітичної діяльності в галузі маркетингу, економіки, підприємництва в умовах конкуренції та ринкових відносин на підприємствах різних форм господарювання.
Протягом навчання студенти отримують ґрунтовну підготовку з економіки підприємства, менеджменту, планування, маркетингу, податкової системи, фінансів.
Випускники цієї спеціальності здатні ефективно працювати на промислових і комерційних підприємствах і організаціях різних форм власності, в органах державного управління. Фахівці у сфері економіки мають можливість започаткувати власну справу та ефективно займатись підприємницькою діяльністю.

(081) Право

Кваліфікація - «молодший спеціаліст з права».
Фахівці із цієї спеціальності підготовлені для надання послуг підприємцям; щодо адвокатської діяльності (консультування та представництво з цивільних справ, кримінальних справ, консультування та представництво у зв’язку з трудовими суперечками під наглядом професійного адвокату); нотаріальної діяльності (консультації з питань надання юридичних послуг нотаріальними конторами і приватними нотаріусами, державними нотаріальними архівами під керівництвом нотаріуса); консультації з питань комерційної діяльності і управління; діяльність у сфері юстиції та правосуддя; управління і нагляд у сфері оподаткування; діяльність органів прокуратури (організаційно–технічне забезпечення діяльності); охорона і забезпечення громадського порядку; та обов’язкового соціального страхування. Випускники цієї спеціальності здатні виконувати зазначену професійну роботу і може займати такі посади: інспектор з кадрів, керуючий справами (секретар) виконавчого комітету, конторський (офісний) службовець (недержавні установи юриспруденції) , секретар суду, помічник юриста (інші види юриспруденції), державний податковий інспектор та інші посади.

47554 переглядів

Відгуки (0)

Рейтинг 0 з 5. Голосів: 0
Ще немає відгуків

Залиште ваші відгуки

  1. Залиште відгук як гість.
Rate this post:
0 Симолів
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
Введіть текст, що на малюнку нижче.