Рекомендовано
Адреса:
шосе Харківське, 15, Київ, Київська область, 02090, Україна
Телефон:
+38 (044) 573-38-54 ; +38 (044) 559-97-20; +38 (063) 608-33-28
Електронна пошта:
kmtk_admin@ukr.net
Сторінки в соціальних мережах:
Місце на мапі:
Статус:
Державний
Форма навчання:
Денна, Заочна
Рік заснування:
1968
Акредитація:
I
Керівник навчального закладу:
Шкарлат Ігор Володимирович

Додаткова інформація

Випускники коледжу отримують освітньо-кваліфікаційний рівень: молодший спеціаліст

Форма навчання можлива на денному та заочному відділенні

Вступні екзамени на будь-який напрямок: українська мова – диктант та на вибір  математика або історія України

029  Інформаційна, бібліотечна та архівна справа

ОПП «Діловодство»

Кваліфікація: організатор діловодства

   Головна цінність сучасної ділової людини – це інформація. Фахівець, який стежить за порядком, умовами зберігання та обліком документів відповідає за комунікацію компанії з зовнішнім світом.

   Нині забезпечення потреб ринку праці у професіоналах з документознавства та інформаційної діяльності у виробничій і невиробничій сферах набуло особливої актуальності, оскільки успішність – ознака ділової людини.

   Фахівець може використовувати свої знання для працевлаштування на підприємствах, аудиторських компаніях, адміністративних підрозділах, у галузі бібліотечної справи, музеєзнавцем, архівознавцем, архіваріусом тощо.

072 Фінанси, банківська справа та страхування

ОПП «Оціночна діяльність»

Кваліфікація: оцінювач-експерт

    На сучасному ринку нерухомості, який розвивається швидкими темпами і має стратегічні перспективи, представлені практично всі види об'єктів житлового, громадського і промислового призначення, які потребують періодичної оцінки. Для цього необхідні фахівці - оцінювачі.

   Робота таких спеціалістів пов’язана з управлінням та адмініструванням фінансової діяльності на біржах, в акціонерних товариствах, в установах банку, нотаріальних конторах, оціночних компаніях, агентствах нерухомості, ріелторських та брокерсько-дилерських фірмах, лізингових, факторингових та інвестиційних компаніях.

073 Менеджмент

ОПП «Організація виробництва»

Кваліфікація: помічник керівника виробничого підрозділу

   Менеджер - це фахівець з високим рівнем теоретичної та практично-виробничої підготовки щодо здійснення оперативного управління бізнесом або компанією. Він здатен формувати нове економічне мислення, аналізувати реальні процеси та приймати обґрунтовані управлінські рішення щодо стратегічних, організаційних, управлінських проблем.

   Фахівці даної сфери підготовлені для державних та приватних бізнес-структур, можуть працювати на різних посадах організаційно-

управлінського та фінансово-

економічного профілю, в сфері маркетингу, бухгалтерського обліку, фінансів, комерційного права, а також виробничої інфраструктури підприємств.

131 Прикладна механіка

ОПП «Зварювальне виробництво»

Кваліфікація: технік – технолог зварювального виробництва

   Процес зварювання поширений у всіх галузях сучасної промисловості.

Завдяки ньому стало можливе будівництво мостів, шляхових естакад, тунелів, метрополітену, магістральних трубопроводів, ліній зв’язку та енергопостачання, виробництво будівельних металевих конструкцій, а також в промисловості та машинобудуванні, тощо.

   В усіх економічно розвинутих країнах світу існує величезний попит на фахівців зі зварювання. Отримані знання дають можливість випускникам цієї кваліфікації  працювати в будь-якій галузі діяльності людини як в Україні, так і за кордоном.

133 Галузеве машинобудування

ОПП «Обслуговування та ремонт обладнання підприємств»

Кваліфікація: технік з експлуатації та ремонту устаткування

   Галузеве машинобудування – це спеціальність широкого профілю, що дозволяє виконувати обслуговування та ремонт будь - яких складових частин обладнання і устаткування великих промислових виробництв, розуміти будову будь-яких верстатів, промислових систем та будівельних автомобілів.

   Отримавши класичну технічну освіту та ґрунтовні знання щодо об’єктів машинобудування, вміння здійснювати аналіз і проектувати машини, механізми та обладнання різного призначення, розробляти сучасні технології їх виробництва та керувати ними, забезпечувати якісну експлуатацію фахівці цієї галузі – завжди у попиті на ринку праці.

274 Автомобільний транспорт

ОПП «Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів»

Кваліфікація: механік

   Автомобіль вважається одним з найбільш геніальних винаходів людства. Надійність, мобільність, швидкість, зручність перевезень пасажирів і вантажів забезпечується різними за призначенням автотранспортними засобами.

   Професія автомеханіка, сферою діяльності якого є автомобільне господарство, важко переоцінити. З кожним роком їх число збільшується, а значить – зростає потреба у фахівцях автомобільного транспорту. Спеціалісти такої кваліфікації здійснюють розробку технологічних процесів, планують і організовують роботи з технічного обслуговування і ремонту автомобілів та їх устаткування.

231 Соціальна робота

ОПП «Соціальна робота»

Кваліфікація: соціальний працівник   Соціальна робота – діяльність, спрямована на допомогу людям, які опинилися у складних життєвих обставинах, на забезпечення соціальної підтримки найменш захищених верств суспільства.   Особливістю сучасної професії є те, що вона має на меті не лише підтримку людини, але й повернення її до повноцінного самостійного активного життя.   Соціальна робота є дуже перспективною та високорозвиненою галуззю. Тому у сфері соціальної роботи в Україні нині діють понад 60 тисяч громадських організацій, що займаються наданням консультативних послуг, захистом прав, профілактикою соціальних та особистих проблем, формуванням здорового способу життя.

75928 переглядів

Відгуки (0)

Рейтинг 0 з 5. Голосів: 0
Ще немає відгуків

Залиште ваші відгуки

  1. Залиште відгук як гість.
Rate this post:
0 Симолів
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
Введіть текст, що на малюнку нижче.